Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Her bakımdan gelişmekte olan modern dünyamızda, insanlar teknolojik olanaklardan da giderek daha fazla verim almaya başlamışlardır. Bunun etkileri özellikle dijital alanda kendisini oldukça ön plana çıkarmaktadır. Çeşitli alanlarda faaliyetler içerisinde bulunan birçok kurum, etkinliğini daha fazla artırması adına dijital dünyada iyi bir şekilde yer alma gayreti içerisinde olmaktadır.

Kendilerine özgü tasarlamaya çalıştıkları kurumsal site içeriği ile insanlarla etkileşime geçme çabası göstermekte ve bu konuda gelişimsel bir rota izlemektedirler. Bu amaç doğrultusunda hareket etme anlayışı içerisinde olan her firmanın mutlaka aynı şekilde bir yolla ilerlemesi önemlidir. Ancak bunun için öncelikle temel ve güçlü bir dinamik altyapı oluşturulmasına ihtiyaç vardır.

Devamını Oku »

Yazılım

Her firmanın kendine özgü işleyişi ve ihtiyaçları vardır. Bu işleyiş ve ihtiyaç firmaların alışkanlıklarından ve hedeflerinden dolayı hepsinde farklılık gösterir. Maksimum başarıyı elde etmek için kuruluşun hedeflerine ve dinamiklerine en uygun çözümü bulmak gerekir. Bu sebeple, işleyişi kolaylaştırmak ve rutin haline getirmek için; firmalar, kendilerine fayda sağlayacak, bütün bu alışkanlıkları ve hedeflerini karşılayacak özel yazılımlara ihtiyaç duyabilir.

Yazılım Artı, firmanızın hızını arttıracak, işlerinizin takibini kolaylaştıracak özgün yazılımlar yapmaktadır.

Devamını Oku »

E-Ticaret

E-ticaret yani online alışveriş günümüzde insanların ihtiyaç duyduğu ürünleri internetten satın alması anlamına gelmektedir. e-ticaret artık günümüzde çok daha fazla arttı ve kullanıcılar tarafından talep görmektedir. En iyi fiyat ve milyonlarca ürünü tek bir yerden bulma imkanı ayrıca evine veya ofisine kadar kargo ile gönderilmesi insanlar tarafından gayet cezbedici hal aldı.

Devamını Oku »

SEO Danışmanlığı

"SEO"(Search Engine Optimization), kısaltmasıdır Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonudur. Arama motorları SEO işlemleri ile web sitelerini daha kolay bir şekilde taraması için yapılan kriter düzenlemelerdir. İnternet kullanıcıları ihtiyaçları doğrutulsunda Google, Yandex, Bing ve Yahoo gibi arama motorlarında yaptıkları aramalar sonucunda çıkan internet sitelerini keşfetmektedirler. Bu sebeple Web Sitenizi sektörünüzle alakalı kelimelerde arama motorlarında en üst sıralarda ve ilk sayfada yer alması şirketinizin bilinirliği açısından oldukça önemlidir.

Arama motorlarında yaptığınız işle alakalı kelimelerde ön plana çıkmanız için doğru bir SEO çalışması yapılması gerekmektedir. Doğru bir şekilde yapılan arama motorları optimizasyonu ile hem ziyaretçileriniz çoğalacak hemde ziyaretçi sayısında da organik bir artış gerçekleşecektir.

Devamını Oku »

Google Adwords Danışmanlığı

Google bilindiği üzere dünyanın en büyük arama motoruna sahiptir. Google bizr aradıklarımızı rahat bir şekilde bulmamızı sağlayan arama motoru hizmeti sağlarken, kendi alt yapısında oluşturmuş olduğu Adsense ve Adwords hizmetleriyle de site sahiplerini sevindirmektedir. Peki nedir bu Google Adwords ?. Google Adwords sizler için firmanızla veya yaptığınz işle alakalı belirlediğiniz anahtar kelimeler üzerinde ön plana çıkmanızı sağlar, tam olarak detaya inersek günlük belirlediğiniz bütçeyle tıklama başına maliyet belirliyor ve rakipleriniz ile bir açık arttırma stratejisi ile rekabete giriyorsunuz. Tek yapmanız gereken doğru bir danışmanlık hizmetiyle hedef kitleye ulaşmaktır göründüğü gibi basit gözüksede doğru anahtar kelime seçimi çok önemlidir.

Google Adwords hizmetiyle mevcut kredileriniz ile reklam ağlarınızı oluştararak google üzerinde yapılan aramalarda ilk sayfa üzerinde yerinizi alacak ve müşteri potansiyelinizi üzerinde hızlı bir şekilde artış sağlayacaksınız.

Devamını Oku »

Sosyal Medya Danışmanlığı

Hedef kitleye doğrudan ulaşaabilceğiniz, kolay ve maliyeti düşük olan sosyal medya platformlarında danışmanlık hizmeti sunmaktayız. İşletmeniz veya markanızdan sosyal medya platformlarında ne kadar sık bahsedilirse, marka değerini o kadar artmaktadır. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan firmalar, kullanıcılarla direkt olarak iletişime geçebilme imkanına sahiptir. Böylece ürün ve hizmetleriniz hakkında ki düşüncelerini aktarabilir, şikayet ve dileklerini sizlerle çok kolay ve hızlı bir şekilde paylaşabilirler.

Böylece firmanızda eksik olan kriterleri ve müşterilerinizin neler istediğini daha doğru ve kolay bir şekilde anlayabilirsiniz.

Devamını Oku »